93103
  • LAZER EPİLASYON


    Lazer epilasyon isminden de  anlaşıldığı gibi  derinin altında bulunan kıl köklerinin lazer ışığıyla yakılmasıdır. Lazer Epilasyon cihazları ile lazer, kıl köklerine uygulanır. Burada ışık derinin kıl köklerine inerek canlı olan kıl köklerini yakar. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için harcanan çaba artmaktadır. Milyonlarca kişi  epilasyon aletleri, ağda veya traş aletleri gibi yöntemler kullanmaktadırlar. Uzmanlara göre bu problemin en yaygın nedenleri  kalıtsal nedenler, ergenlikler, hamilelik, menepoz ve yanlış tüy giderme yöntemleri sayılabilir. Bu durum kişilerin psikolojilerini olumsuz yönde etkiler.
    Lazer Epilasyon Kişinin kıl ve ten yapısına uygun tedavi sureleri seçilir. İstenmeyen kıllardan lazer ışınları sayesinde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Kıl batığı problemi olan hastalarda sağlıklı tek tedavi yöntemidir. Lazer epilasyon beyaz, sarı ve ince tüylere etki etmez. Lazer Epilasyon normal bir yetişkinde ortalama 7-8 seansta tedavi olunabilmektedir. Seans aralıkları 6- 8 hafta aralıklarla yapılmaktadır. Tedavi edilen bölge güneş koruyucu kremlerle güneşten korunmalıdır. Uygulama esnasında ten bronz olmamalıdır. Uygulama uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. istenmeyen kıllardan lazer ışınları sayesinde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.
    Lazer epilasyon beyaz, sarı ve ince tüylere etki etmez. Normal bır yetıskınde ortalama 7-8 seansta tedavi olunabilmektedir. Seans aralıkları 6-8 hafta aralıklarla yapılmaktadır. Lazer Epilasyon Tedavisi edilen bölge güneş koruyucu kremlerle güneşten korunmalıdır. Uygulama esnasında ten bronz olmamalıdır. Lazer Epilasyon Uygulaması uzman kişiler ve hekimler tarafından yapılmalıdır.